Resultater Ceresrittet lørdag 25. september 2021

Resultatlister

Link til resultatene:

Ceresrittet lagkonkurranse 2021 (eqtiming.com) 

Ceresrittet Master 2021 (eqtiming.com)

Resultater Ceres lagkonkurranse (sammenlagt tid for de 3 beste på laget):

Ceresrittet Lag
Name Time After
1 Dølagutta/Kjekkas 5:53:19.78 0:00.00
2 Heinemann Team Oslo 6:08:16.00 14:57.00
3 Beverly E-Sport 1 6:21:14.16 27:55.00
4 Team Floki 6:27:47.29 34:28.00
5 Team Jåss Pro 6:37:12.70 43:53.00
6 Nesodden SK 6:39:43.17 46:24.00
7 Kløfta HotBoys 6:45:35.21 52:16.00
8 UCK lag 1 6:50:28.30 57:09.00
9 Beverly E-Sport 2 6:52:25.93 59:06.00
10 Sagene IF Sykkel/Rye 6:52:51.43 59:32.00
11 Røa IL Sykkel 6:54:07.45 1:00:48.00
12 Rye 15 Lag 1 7:02:59.14 1:09:40.00
13 3 Menn og 1 dame 7:29:32.92 1:36:13.00
14 Team Foss 1 8:08:54.04 2:15:35.00
15 Team Foss 2 8:11:06.60 2:17:47.00

 

Starttider og puljer for Master:
Kl 11:00 Alle kvinneklasser og M60-64,M65-69,M70-74 og M75+. Kort løype.
Kl 11:15 M30-34, M35-39 og M40-44.
Kl 11:30 M45-49, M50-54 og M55-59.

Deltakerliste: Ceresrittet Master 2021 (eqtiming.com) https://live.eqtiming.com/55479#contestants

Resultater Ceres master M30-34:

M30-34
1 566 Petter Marki Erichsen Fevik og Omegn CC 02:05:07 00:00
2 573 Christoffer Bremvåg Nitelva CK – sykkelgruppe / Team Foss XP 02:05:41 00:34
3 570 Andreas Vander Notodden SK 02:08:48 03:41
4 568 Amund Ruud Christiania Velociped Klubb / KGR 02:09:09 04:02
5 569 Ole Christoffer Heieren Hansen Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink 02:09:17 04:10
6 572 Ole-Jørgen Forfang-Ekeli Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink 02:09:27 04:20
7 571 Thomas Svankil Sagene IF Sykkel 02:09:36 04:29
8 567 Henrik Mathisen Fiskeklev Landeveisclub 02:10:26 05:19
K35-39
1 612 Thea Haug Romerike Politiidrettslag 01:40:00 00:00
M35-39
1 624 Martin Ljoestad Oslo Sykleklubb / Trek TWA Racing Team 02:08:45 00:00
2 574 Kenneth Kristiansen Oslo Sykleklubb / Trek TWA Racing Team 02:08:55 00:10
3 578 Jostein Eidem Brutus 02:09:22 00:37
575 Lemuel Atrigenio Siklistang Pinoy in Norway (S.P.I.N) DNF
577 Kenneth Randin Eidsvoll SK DNS
M40-44
1 621 Martin Johansson OSLO 02:08:43 00:00
2 580 Jah Langleite Oslo Sykleklubb / Trek TWA Racing Team 02:09:14 00:31
3 582 Martin Garfalk Holmenkollen CK 02:09:36 00:53
4 579 Thomas Hermansen SK Rye sykkel 02:09:58 01:15
M45-49
1 592 Thomas Harjo IF Frøy 02:10:46 00:00
2 587 Remy Dirks Moss CK 02:10:50 00:04
3 586 Per Arne Karlsen Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink 02:11:10 00:24
4 590 Gaute Vikøren Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink 02:11:13 00:27
5 593 Lars Erik Granly Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink 02:11:16 00:30
6 625 Andreas Østern Holmenkollen CK 02:11:18 00:32
7 589 Svein-Ole Retteråsen IF Frøy 02:11:19 00:33
8 585 Stig Morten Andreassen Nymark IL / Nymark I.L. Sykkel 02:11:19 00:33
9 591 Børre Sundberg Asker CK / Accenture 02:11:48 01:02
10 583 Morten Austestad Holmenkollen CK 02:12:16 01:30
11 595 Espen Henrik Johansen Holmenkollen CK 02:12:17 01:31
596 Øyvind Haug Kjekkas IF DNS
594 Tore Petter Engen Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink DNS
584 Erlend Gjerde Sandefjord SK / Transplantertes Idrettsforening DNS
588 Steffen Karstoft Asker CK DNS
K50-54
1 597 Celine Monrad-Haslum CK Nittedal 01:32:58 00:00
2 622 Mona Kristiansen SpKl Ceres Sykkel 01:40:45 07:47
M50-54
1 600 Tomasz Kloczko Olympia Sport/United Eagles CT 2:11:09 0:00
2 604 Frank Slevikmoen Norefjell CK 2:11:09 0:00
3 603 Harry Waldeland Sandnes Sykleklubb 2:11:17 0:08
4 601 Kjetil Kviseth Oslo Sykleklubb / Trek TWA Racing Team 2:11:31 0:22
5 602 Miroslaw Maslanka Sarpsborg SK 2:11:43 0:34
6 605 Rober Grøndahl SK Rye sykkel 2:12:07 0:58
7 599 Espen Sandvold Eidsvoll SK 2:12:34 1:25
606 Christian Kjustad Bingsfoss SK DNF
598 Tor Erik Lagmannssveen Brumunddal SK DNS
M55-59
1 611 Bård Ingvald Røsok Oslo Sykleklubb / Trek TWA Racing Team 2:11:13 0:00
2 609 Idar Bækken CK Valeo, Fornebu 2:11:17 0:04
3 608 Halvor Skåttet Notodden SK 2:12:08 0:55
4 607 Bård Olsen Kjekkas IF / Team Kjekkas 2:12:13 1:00
610 Frode Engelund SpKl Ceres Sykkel DNS
M60-64
1 623 Ole Morten Thorsvik Bærum OCK 1:40:26 0:00
2 615 Reidar Svensson Eiker CK 1:40:38 0:12
3 614 Morten Armyr Christiania Velociped Klubb 1:40:46 0:20
4 613 Jon Braathen Asker CK 1:41:03 0:37
M65-69
1 617 Ivar Tveiten Hardanger SK 1:48:07 0:00
616 Kjell Petter Bøgwald SK Rye sykkel DNS
M70-74
1 618 Harald Kolsrud Asker CK 2:03:21 0:00
M75-79
1 619 Fredrik Lamo Torshov SK 1:40:47 0:00
M80+
1 620 Harald Kvernerud Asker CK 2:03:21 0:00

 

 

 

(Visited 25 times, 1 visits today)
Bokmerk permalink.